Productomschrijving
Stoere stijl met een verfijnde twist
De Premiata Russelld 7490 Wit is een echte eyecatcher voor dames die houden van een stoere én stijlvolle sneaker. Deze platte witte sneaker is voorzien van de kenmerkende Premiata details, zoals het herkenbare logo op de zijkant en een hoogwaardige afwerking. De combinatie van wit leer en een beige platte zool geeft deze schoen een frisse en moderne uitstraling.
Comfort voor elke stap
Naast het uiterlijk biedt de Russelld 7490 ook ultiem comfort. Dankzij de zachte binnenvoering en de platte zool loopt deze Premiata sneaker heerlijk, ook op warme zomerdagen. De perfecte pasvorm sluit goed aan op de voet, waardoor hij geschikt is voor dagelijks gebruik, citytrips of casual outfits.
Dé zomerse must-have sneaker
Deze zomerse dames sneaker is ideaal te combineren met een luchtige jeans, rok of jurk. De Premiata Russelld is niet alleen modieus, maar ook duurzaam en handgemaakt met oog voor detail. Of je nu een casual of sportieve look wilt creëren, deze sneaker past bij elke stijl.
Shop Premiata in Arnhem bij Van Dael schoenen
Recente artikelen
Premiata
Russelld 7490 Wit
€209,95
Filmore
Palma Bruin
€209,95
Floris van Bommel
De Stapper 39.28 Grijs
€259,95
Alpe
Manaus Cognac
€159,95