Productomschrijving
Stoere grijze Nubikk sneaker van nubuck leer
De Nubikk Roque Roman (M) Grijs is een stoere heren sneaker gemaakt van hoogwaardig nubuck leer. Deze grijze sneaker is de perfecte combinatie van robuust en stijlvol. De brede veter sluiting geeft de schoen een unieke uitstraling en zorgt voor een perfecte pasvorm.
Comfort door lichtgewicht chunky zool
Wat deze Nubikk sneaker echt onderscheidt, is de witte chunky zool die niet alleen een trendy look geeft, maar ook licht van gewicht is. De standaard lichtgewicht zool van Nubikk zorgt voor extra comfort tijdens het lopen. Of je nu een dag in de stad bent of onderweg naar je werk, met deze sneaker loop je er altijd stijlvol en comfortabel bij.
Perfect te combineren met elke outfit
De Nubikk Roque Roman grijs heren sneaker is eenvoudig te combineren met zowel casual als nette outfits. Draag hem onder een jeans, chino of zelfs onder een casual pak voor een moderne twist. Zoek je een stoere heren sneaker met een eigentijdse uitstraling? Dan is deze Nubikk sneaker met chunky zool een absolute must-have in jouw garderobe.
Shop NUBIKK in Arnhem bij Van Dael schoenen
Recente artikelen
Nubikk
Roque Roman (M) Grijs
€219,95