Productomschrijving
Luxe Cognac Leren Herenriem met Unieke Print
De Floris van Bommel De Belter 24.85 is een hoogwaardige cognac leren herenriem met een opvallende en unieke print. Deze riem straalt klasse uit en is ideaal voor mannen die hun outfit willen voorzien van een chique en stijlvolle finishing touch. De warme cognackleur maakt het een perfecte zomerse accessoire dat gemakkelijk combineert met diverse looks.
Perfecte Pasvorm en Gemakkelijk In te Kort
Met een breedte van 3.5 cm en een lengte van 115 cm is deze riem geschikt voor vrijwel iedere broek. Dankzij de meegeleverde handleiding is de riem eenvoudig zelf in te korten, zodat hij altijd perfect aansluit. De hoogwaardige materialen en de stevige gesp zorgen voor een comfortabele en duurzame draagervaring.
De Ideale Match bij Floris van Bommel Schoenen
Deze riem is speciaal ontworpen als perfecte match bij de Floris van Bommel De Stapper 39.59 Cognac heren veterschoen. Door de combinatie van dezelfde kleurtonen en print creëer je moeiteloos een stijlvolle, complete look voor zowel zakelijke als casual gelegenheden.
Shop Floris van Bommel in Arnhem bij Van Dael schoenen
Shop Floris van Bommel riemen
Shop Floris van Bommel
Shop riemen
Recente artikelen

Floris van Bommel
De Belter 24.85 Cognac
€99,95

Filmore
Palma Zwart
€209,95

Hispanitas
Nepal Beige
€169,95

Floris van Bommel
De Zaler 01.14 Groen
€239,95

Philippe Model
Temple Low Zwart
€319,95


