Productomschrijving
Chique Beige Suède Herenriem
De Giorgio Cintura Beige (S) is een stijlvolle en chique herenriem, gemaakt van hoogwaardig beige suède. Deze riem geeft elke outfit een luxe en verzorgde uitstraling en is perfect voor zowel zakelijke als casual gelegenheden. Dankzij de breedte van 3.5 cm past de riem moeiteloos in elke broek, van een nette pantalon tot een moderne chino. De zilverkleurige gesp zorgt voor een elegante en tijdloze afwerking.
Hoogwaardige Kwaliteit en Perfecte Pasvorm
De Giorgio riem wordt geleverd in een lengte van 115 cm en is eenvoudig op maat te maken met de meegeleverde handleiding. Hierdoor ben je altijd verzekerd van een comfortabele en perfecte pasvorm. Het zachte suède en de stevige afwerking staan garant voor duurzaamheid en langdurig draagplezier.
Perfecte Match met Giorgio 85828 Beige Veterschoenen
De Giorgio Cintura Beige herenriem is speciaal ontworpen als perfecte match bij de Giorgio 85828 Beige veterschoenen. Samen vormen ze een stijlvolle en harmonieuze set die jouw outfit compleet maakt. Ideaal voor mannen die oog hebben voor detail en kwaliteit en hun look tot in de puntjes willen verzorgen.
Shop Giorgio in Arnhem bij van Dael schoenen
Recente artikelen

Giorgio
Cintura Beige (S)
€89,95

Nubikk
Basket Cole (L) Beige
€249,95

Magnanni
Arcade Triza Bruin (S)
€99,95

Philippe Model
Tropez 2.1 Low Grijs Wit
€319,95

HOFF
City Navy Blauw
€139,95


